currently:
3.5 / 5
Posted By pulp on about a minute ago

Charlize Teron verkoopt een kus voor 140k

Share |

Charlize Teron, ja die van de films en er niet onaardig uitziet, heeft een duid in het zakje gedaan voor het goede doel. Ze heeft een kus met haar verkocht voor 140.000 dollar, de opbrengst gaat jammer genoeg niet naar mij. Bekijk hier de beelden.

 

 

En omdat een kus nooit bij ééntje blijft hebben we even voor jullie een 500-tal andere kussende meiden in kaart gebracht. Bij ons de teaser, de full package kan je hier bekijken. (even geduld hebben want het is een dijk van een gallery die we op je af vuren.)

 

 
 
 
 
 
 
 

More kissing girls.



Post Comment

Log in to comment!

Read Comments

Gelijkaardig op thePulpShow

  • Posted By administrator on 07/01 15:32
  • Windy upskirts
    Er gaat niets boven een klein zomerbriesje.
    Posted By Tolpyn on 03/05 17:55
  • Diaro Baird twittert
    Twitter wordt door celebs echt veel gebruikt. Sommige zetten erop wat ze gaan doen of aan het doen zijn, andere smijten er soms foto's op. De foto's die Diaro Baird er heeft opgesmeten (en ondertussen heeft verwijderd) zijn priceless! Leve Twitter!
    Posted By Tolpyn on 03/05 16:31

Previous Posts

Weekendje weg voor de beste prijs? Kijk eens bij weekendesk. Overnachtingen vanaf € 20 pp

Next Posts